Nowe linie lotnicze w Polsce

polskie linieTematu linii lotniczych nie da się wyczerpać, zwłaszcza, że co chwilę pojawiają się coraz to nowsze informacje dotyczące ich funkcjonowania czy powstawania nowych przewoźników.
Jeżeli chodzi o Polskę, to podróżujący na pewno na brak możliwości wyboru na pewno narzekać nie mogą, ponieważ wiele linii lotniczych udostępnia nam swoje usługi.

Szperając w Internecie celem poszukiwania najnowszych wiadomości ze świata lotniczego znalazłam bardzo ciekawe informacje, o których dotychczas nie miałam zielonego pojęcia (chociaż podobno się o tym wszędzie pisze…).
Otóż nowością tą jest fakt, iż w naszym kraju już niedługo mają pojawić się nowe polskie linie, które już noszą nazwę – Bingo Airways. Z tego co widać, te linie lotnicze są przedmiotem zainteresowania wielu użytkowników i klientów innych linii.
Otóż Bingo Airways mają być typowym przewoźnikiem czarterowym, oferującym połączenia do różnych krajów. Ich flota ma się przede wszystkim wyrażać w użytkowaniu Airbusa. Oczywiście informacje, których tutaj używam nie mają stuprocentowego potwierdzenia swojej prawdziwości, jednakże mimo wszystko z przecieków do takich sadów można łatwo dojść:) Sową siedzibę Bingo Airways planuje umiejscowić na terenie warszawskiego lotniska, gdzie pełną parą jeszcze w tym roku ma wystartować do potencjalnych klientów.
Tak czy owak, nowe linie lotnicze w Polsce wiążą się z wzrostem zapotrzebowania personalu lotniczego, tak więc – piloci – drzwi nieustannie się przed Wami otwierają. A man nie pozostaje nic innego, jak tylko kibicować Bingo Airways i życzyć im pomyślnych lotów.

Wśród linii lotniczych, które zanotowały w 2014 r. najwyższe wzrosty znalazły się niskokosztowy Wizz Air, sieciowa Lufthansa i czarterowe Small Planet Airlines oraz Enter Air. Wynika to z opublikowanych statystyk Urzędu Lotnictwa Cywilnego.