Nowoczesne lotnictwo, czyli system komunikacji i rozrywki pokładowej

samototW dzisiejszym świecie, kiedy właściwie co rusz pojawiają się nowe opcje technologiczne i urządzenia, można śmiało pozwalać sobie ca coraz nowsze rozwiązania – oczywiście pod warunkiem, że koszty nie są dla nas nie do ogarnięcia.
Jeżeli chodzi o lotnictwo, to przewoźnicy z całego świata także z postępem, czego doskonałym przykładem są linie lotnicze noszące nazwę Singapore Airlines.

Przewoźnik ten bowiem zrobił wielki krok, podpisując znaczącą umowę ze znanym na całym świecie producentem Panasonic Avionics, który zajmuje się właśnie awioniką.

Umowa ta dotyczy zaopatrzenia 40 samolotów w nowoczesne systemy komunikacji oraz rozrywki pokładowej, które znacznie polepszą warunki podróżowania i przede wszystkim komfort pasażerów. Samoloty, jakie mają zostać wyposażone w takowe systemy to Boeingi i Airbusy, jakie linie lotnicze zamówiły wcześniej.

Tak czy inaczej, ten nowoczesny system charakteryzuje się tym, że pasażerowie będą mogli korzystać z łatwego i szybkiego dostępu do internetu oraz nowoczesnych urządzeń, takich jak na przykład telefony z ekranem dotykowym czy tablety. Szybki i efektywny internet możliwy jest ze względu na to, że firma Panasonic Avionics udostępniła system o nazwie Global Communications.

Cały system komunikacji i rozrywki kryje się pod nazwą eX3 i jest przedmiotem zainteresowania w całej lotniczej branży. Nie ma się co dziwić, bo chyba każdy przewoźnik chciałby, aby jego usługi przedstawiały się na jak najbardziej wysokim i efektywnym poziomie. A dzięki eX3 jest to w stu procentach możliwe.