Sylwester w Zakopanem

fajerwerkiSiedząc w domu w zimowe niedzielne popołudnie z zainteresowaniem zaczęłam przeglądać strony biur podróży. Znalazłam tam wiele ofert takich jak wyjazdy za granicę, imprezy integracyjne, imprezy okolicznościowe. Z racji tego, że wielkimi krokami zbliżał się koniec roku a ja nie miałam jeszcze pomysłu na spędzenie sylwestra, zajrzałam do zakładki imprezy okolicznościowe.

Z wielkim zdziwieniem zobaczyłam, że ofert spędzenia Sylwestra poza domem jest niezmiernie dużo. Biuro to oferowało nie tylko imprezy w różnych regionach naszego kraju, lecz również za granicą. Po przejrzeniu wszystkich ofert miałam mętlik w głowie. Postanowiłam zadzwonić do znajomych znajomych wysłuchać ich propozycji, co bardzo pomogło, bo wspólnie wybraliśmy odpowiadającą nam formę spędzenia tego dnia. Zdecydowaliśmy, że razem spędzimy ten wyjątkowy dzień na imprezie imprezie Zakopanem. Po wspólnej konsultacji zarezerwowałam nam bilety. Gdy nadszedł dzień wyjazdu zebraliśmy się na dworcu i razem udaliśmy się w podróż pociągiem. Gdy dotarliśmy na miejsce udaliśmy się na miejsce naszego noclegu. Po drodze mijaliśmy liczne hotele i motele i z zaskoczeniem zauważyliśmy, że bardzo wiele osób postanowiło spędzić ten czas w górach. Po dotarciu na miejsce byliśmy mile zaskoczeni obsługą jak i samym otoczeniem. Zabawa odbyła się w pobliskiej karczmie, bawiliśmy się świetnie do białego rana.

Pamiętaj, że po imprezie masowej ktoś musi posprzątać. Polecamy sprzątanie z APC Wrocław – Twoje biuro w pewnych rękach!